SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA - ANGIELSKI BIZNESOWY

Przygotowaliśmy dla Państwa szereg profesjonalnych kursów biznesowego angielskiego, podczas których zapoznacie się zarówno ze słownictwem, czy też z gramatyką, jak i ze specyfiką danej dziedziny. Wiedza ta pozwoli Państwu nie tylko swobodnie komunikować się z Klientem, czy też Partnerem Waszej firmy, lecz także znacznie zwiększy Waszą świadomość z zakresu procesów związanych z konkretną branżą lub też dyscypliną. Będą Państwo mogli więc poprowadzić niezobowiązujący small talk w przerwie na kawę, a także brać czynny udział w ważnych spotkaniach i negocjacjach.

Nasze szkolenia z biznesowego angielskiego prowadzimy na poziomie zaawansowanym, tak aby po ich ukończeniu nasi słuchacze posiali specjalistyczną wiedzę niezbędną w ich zawodzie. Za każdym razem lektorem jest doświadczony nauczyciel bądź też Native Speaker, którzy poza nauczaniem języka obcego zajmują się również dziedziną, której dotyczy dany kurs.

Przykładowe szkolenia:

W ramach niżej zaprezentowanych szkoleń przygotowujemy naszych słuchaczy także do egzaminów, które umożliwiają otrzymanie stosownego certyfikatu.