EGZAMINY PAŃSTWOWE

Ability Educational Services szczyci się autorskim programem szkoleń Business English Premium i Premium Plus, prowadzi intensywne kursy ogólne języka angielskiego jak i specjalistyczne kursy z elementami Business English oraz kursy przygotowawcze do egzaminów:

FCE - (Cambridge) First Certificate in English

Dla osób posiadających umiejętności językowe na poziomie średnio zaawansowanym wyższym przeprowadzamy FCE, czyli First Certificate in English. Zdobyty certyfikat jest dowodem na to, że osoba potrafi bez problemu porozumiewać się pisanym i mówionym językiem angielskim w codziennym życiu: w kontaktach międzyludzkich w szkole i w pracy.

CAE - (Cambridge) Certificate in Advanced English

Zależy Ci na posiadaniu ważnego dokumentu potwierdzającego Twoje umiejętności językowe? CAE, czyli Certificate in Advanced English jest przeznaczony dla osób ze znajomością angielskiego na wysokim poziomie zaawansowania. Zdobyty certyfikat to dowód na osiągniecie bardzo wysokich wyników. Dzięki niemu bez problemu zdobędziesz pracę w międzynarodowych firmach.

CPE - (Cambridge) Certificate of Proficiency in English

Chciałbyś posiadać dokument potwierdzający najwyższy poziom zaawansowania znajomości języka angielskiego? Zdany Certificate of Proficiency in English, popularnie zwany CPE potwierdzi Twoje kwalifikacje i da jasny sygnał potencjalnym pracodawcom, że jesteś doskonałym kandydatem do pracy z zagranicznym klientem.

TOEFL - Test of English as a Foreign Language

Z myślą o osobach pragnących sprawdzić swoje umiejętności językowe, dajemy możliwość zdawania TOEFL. Test of English as a Foreign Language to propozycja dla uczniów i nauczycieli o różnych poziomach zaawansowania. Tego typu egzaminy są niezwykle pomocne na przykład podczas przyjmowania na studia wyższe.

TOEIC –Test of English for International Communication

Chcąc umożliwiać naszym Klientom zdobywanie jak największej liczby prestiżowych certyfikatów, oferujemy zdawanie Test of English for International Communication. TOEIC to egzamin potwierdzający i oceniający kompetencje językowe i przygotowujący uczniów i studentów do wejścia na międzynarodowy rynek pracy. Certyfikat jest uznawany w wielu krajach na całym świecie.

GMAT - Graduate Management Admission Test

Osobom, które chcą sprawdzić swoje umiejętności pisarskie, matematyczne oraz lingwistyczne w języku angielskim umożliwiamy zdawanie Graduate Management Admission Test. GMAT to egzamin skierowany przede wszystkim do osób ubiegających się o miejsce na studia pierwszego oraz drugiego stopnia. Dzięki certyfikatowi, uczelni łatwiej będzie wyłonić dobrych kandydatów.

TOLES - Test of Legal English Skills

Z myślą o potrzebach naszych Klientów umożliwiamy zdawanie Test of Legal English Skills. TOLES to egzamin, dzięki któremu otrzymasz certyfikat potwierdzający znajomość prawniczego języka angielskiego. Oferowany przez nas test można zdawać na trzech różnych poziomach zaawansowania: A2, B1 i B2 według Skali Poziomu Rady Europy.